برگزاری آزمون الکترونیک شانزدهمین المپیاد علمی دانشجویی علوم پزشکی کشور (مرحله کشوری) مورخ 1403/03/24

24 خرداد 1403

سرپرست مدیریت آموزش دانشگاه در گفتگو با خبرنگار وبدا اظهار داشت: مرحله انفرادی کشوری شانزدهمین دوره المپیاد در مرکز آزمون الکترونیک دانشگاه علوم پزشکی مرکزی بوشهر برگزار شد.

دکتر هدایت سالاری به تشریح مراحل برگزاری المپیاد پرداخت و اظهار داشت: دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر هر ساله توسط مرکز مطالعات و توسعه آموزش پزشکی برای حضور در این رقابت علمی کشوری آموزش داده می‌شوند که با تلاش اساتید و دانشجویان در تمام دوره‌های قبلی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر کسب مقام نموده‌اند.

پس از برگزاری موفقیت‌آمیز آزمون غربالگری درون‌دانشگاهی در حیطه‌های مدیریت نظام آموزش و سلامت، آموزش پزشکی، استدلال بالینی، همگرایی در علوم پایه، کارآفرینی و کسب و کارهای فناورانه و حیطه هنر و سلامت که بصورت کاغذی در محل سالن فجر دانشگاه برگزار گردیده بود؛ امروز مرحله انفرادی کشوری بصورت الکترونیک برگزار گردید. در ادامه پس از اعلام نتایج توسط مرکز سنجش پزشکی و انتخاب رتبه‌های برتر کشوری، این افراد را برای مرحله گروهی که در محل وزارت بهداشت برگزار می‌شود آماده خواهیم کرد.

وی تصریح کرد: با توجه به استقبال دانشجویان در ثبت‌نام و شرکت در این آزمون، ضمن قدردانی از همکاری ارزشمند اساتید هیئت‌علمی در راستای برگزاری کلاس‌های آمادگی دانشجویان در آزمون و برگزاری وبینارها و ارائه منابع و رفرنس‌ها امیدواریم که همچون دوره‌های قبل شاهد موفقیت چشمگیر دانشجویان عزیز و کسب مدال و افتخارآفرینی برای دانشگاه علوم پزشکی بوشهر باشیم.


کلمات کلیدی:
برگزاری.آزمون     شانزدهمین.المپیاد    

تاریخ بروز رسانی:   26 خرداد 1403

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >