برگزاری پانزدهمین المپیاد علمی دانشجویی علوم پزشکی کشور بصورت الکترونیک (مرحله کشوری) مورخ 1402/4/31

1 امرداد 1402

پانزدهمین المپیاد علمی دانشجویی علوم پزشکی کشوری روز شنبه 31 تیر ماه سال جاری در محل سالن امتحانات فجر دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برگزار شد.

سرپرست علمی المپیاد دانشجویی دانشگاه در گفتگو با خبرنگار وبدا اظهار داشت: مرحله انفرادی کشوری پانزدهمین دوره المپیاد  در مرکز آزمون الکترونیک دانشگاه علوم پزشکی مرکزی بوشهر برگزار شد.

دکتر هدایت سالاری به تشریح مراحل برگزاری المپیاد پرداخت و اظهار داشت: دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر هر ساله توسط مرکز مطالعات و توسعه آموزش پزشکی برای حضور در این رقابت علمی کشوری آموزش داده می شوند که با تلاش اساتید و دانشجویان در تمام دوره‌های قبلی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر کسب مقام نموده اند.

پس از برگزاری موفقیت آمیز آزمون غربالگری درون دانشگاهی در حیطه های مدیریت نظام آموزش و سلامت، آموزش پزشکی، استدلال بالینی، همگرایی در علوم پایه و کارآفرینی و کسب و کارهای فناورانه که بصورت کاغذی در محل سالن فجر دانشگاه برگزار گردیده بود؛ امروز مرحله انفرادی کشوری بصورت الکترونیک برگزار گردید. در ادامه پس از اعلام نتایج توسط مرکز سنجش پزشکی و انتخاب رتبه های برتر کشوری، این افراد را برای مرحله گروهی که در محل وزارت بهداشت برگزار می شود آماده خواهیم کرد.

وی تصریح کرد: با توجه به استقبال دانشجویان در ثبت نام و شرکت در این آزمون، ضمن قدردانی از همکاری ارزشمند اساتید هیئت‌علمی در راستای برگزاری کلاس‌های آمادگی دانشجویان در آزمون و برگزاری وبینارها و ارائه منابع و رفرنس‌ها امیدواریم که همچون دوره‌های قبل شاهد موفقیت چشمگیر دانشجویان عزیز و کسب مدال و افتخارآفرینی برای دانشگاه علوم پزشکی بوشهر  باشیم.

 

 

انتهای پیام/ کد خبرنگار : (پ.ب-2010)


کلمات کلیدی:
برگزاری     آزمون     المپیاد     پانزدهمین     انفرادی        

تاریخ بروز رسانی:   1 امرداد 1402

تعداد بازدید:   ۳

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >