برگزاری پانزدهمین المپیاد علمی دانشجویی علوم پزشکی کشور (مرحله درون دانشگاهی)

17 ارديبهشت 1402

سرپرست علمی المپیاد دانشجویی دانشگاه در گفتگو با خبرنگار وبدا اظهار داشت: آزمون غربالگری درون دانشگاهی در محل سالن فجر دانشگاه علوم پزشکی مرکزی بوشهر برگزار شد.

دکتر هدایت سالاری به تشریح مراحل برگزاری المپیاد پرداخت و اظهار داشت: دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر هر ساله توسط مرکز مطالعات و توسعه آموزش پزشکی برای حضور در این رقابت علمی کشوری آموزش داده میشوند که با تلاش اساتید و دانشجویان در تمام دورههای قبلی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر کسب مقام نمودهاند.

در سال جاری نیز روز یکشنبه مورخ 17 اردیبهشت ماه آزمون غربالگری درون دانشگاهی در حیطههای مدیریت نظام آموزش و سلامت، آموزش پزشکی، استدلال بالینی، همگرایی در علوم پایه و کارآفرینی و کسب‌و‌کارهای فناورانه و امروز در محل سالن فجر دانشگاه برگزار گردید. در ادامه پس از تعیین 5 داوطلب برتر دانشگاهی در هر حیطه، ایشان را برای شرکت در دو مرحله انفرادی و گروهی که توسط وزارت بهداشت برگزار میگردد آماده خواهیم کرد.

وی تصریح کرد: با توجه به استقبال دانشجویان در ثبت نام و شرکت در این آزمون، ضمن قدردانی از همکاری ارزشمند اساتید هیئت‌علمی در راستای برگزاری کلاس‌های آمادگی دانشجویان در آزمون و برگزاری وبینارها و ارائه منابع و رفرنس‌ها امیدواریم که همچون دوره‌های قبل شاهد موفقیت چشمگیر دانشجویان عزیز و کسب مدال و افتخارآفرینی برای دانشگاه علوم پزشکی بوشهر باشیم.

 

 انتهای پیام/ کد خبرنگار : (پ.ب-2010)


کلمات کلیدی:
برگزاری     پانزدهمین     المپیاد     درون.دانشگاهی    

تاریخ بروز رسانی:   17 ارديبهشت 1402

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >