برگزاری سومین جلسه با نمایندگان دانشجویان بالینی مورخ 98/8/20

2 آذر 1398

سومین جلسه با نمایندگان دانشجویان بالینی با حضور معاون محترم بالینی دانشکده پزشکی، مدیر محترم مرکز مطالعات و توسعه آموزش پزشکی، کارشناسان و نمایندگان دانشجویان بالینی در روز دوشنبه مورخ 98/8/20 در محل سالن کنفرانس دکتر مشتاقی بیمارستان شهدای خلیج فارس بوشهر برگزار شد.

هدف از برگزاری این نشست بیان مشکلات آموزشی دانشجویان پزشکی و ارائه نقطه نظرات و بیان راهکارهایی در این زمینه عنوان گردید. دکتر میرزایی در این خصوص به بیان شیوه‌های نوین آموزش و روش‌های ارائه آن پرداختند.

ایشان همچنین به نحوه آموزش اساتید در بخش های مختلف اشاره نمودند.

دکتر محمودپور معاون محترم بالینی دانشکده نیز به برخی از مشکلات در مسیر آموزش و ارائه نقطه نظراتی در جهت حل آن اشاره نمودند.

نمایندگان بالینی دانشجویان حاضر در جلسه نیز  مشکلات آموزشی خود را عنوان نموده و نظراتی را در این زمینه ارائه نمودند. در این نشست مقرر گردید: آموزش نسخه نویسی به دانشجویان در بخش‌های داخلی با هماهنگی با مدیر گروه داخلی فعالتر گردد. همچنین برگزاری کارگاه الکتروکاردیوگرافی قبل از ورود دانشجویان به بخش‌های بالینی انجام شود.

در پایان مقرر گردید استفاده از SKILL LAB جهت دانشجویان با هماهنگی کارشناسان مربوطه تسهیل شود و ضمنا در خصوص نحوه ارزشیابی به صورت LOG BOOK  با مدیران گروه‌های بالینی هماهنگی لازم انجام شود.


کلمات کلیدی:
جلسه     نمایندگان     بالینی    

تاریخ بروز رسانی:   2 آذر 1398

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر | ارسال به دیگرانارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >