تهیه پوستر و پاورپوینت برای حیطه فلسفه پزشکی دهمین المپیاد علمی

تاریخ نامه: 6 امرداد 1397
شماره نامه:
 
المپیاد  |   

به اطلاع دانشجویان شرکت کننده در حیطه فلسفه پزشکی می رساند:

1- از آنجا که در آزمون تحلیل فلسفی دانشجویان مجاز به آوردن منابع مکتوب هستند و آوردن منابع الکترونیک مجالز نیست، دانشجویان نسبت به تهیه منابع به شکل مکتوب پیش از شروع آرمون اقدام لازم به عمل آورند.

2- همه تیم های شرکت کننده فایل پاورپوینت، از نوشتارهای فلسفی خود که در سامانه المپیاد بارگذاری کرده اند، برای ارائه ده دقیقه ای همراه خود بیاورند. توصیه می شود هر گروه یک لپ تاپ همراه داشته باشد.

3- همه تیم های شرکت کننده از نوشتارهای فلسفی خود که در سامانه المپیاد بارگذاری کرده اند یک پوستر تهیه کنند و همراه بیاورند. پوستر شامل بخش های مقدمه و بیان مدعا، براهین، نتایج و پرسش های پیش رو باشد و پیام پوستر (Take-Homs Massage) بصورت مجزا و مشخص نوشته شود. پوستر باید تعداد محدودی از ایده های اصلی را بیان داشته و ذهن مخاطب را با داده ها و توضیحات اضافی مخدوش سازد.

ابعاد پوستر به عرض 90 و طول 130 سانتی متر و به صورت عمودی تهیه گردد. عنوان مقاله به قلم B titr باشد. نام، عنوان علمی نویسندگان، نام موسسه، آدرس ایمیل نویسنده با قلم B Nazanin و به صورت Bold نوشته شود. متن پوستر با قلم B Nazanin و بصورت غیر Bold نوشته شود. کلمات انگلیسی زیرنویس با قلم Time New Roman نوشته شود.

منبع خبری: http://medolympiad.behdasht.gov.irکلمات کلیدی:
پوستر     فلسفه     المپیاد    

تاریخ بروز رسانی:   6 امرداد 1397

تعداد بازدید:   ۱
     
 

موارد مرتبط


ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >