همکاری مرکز مطالعات و توسعه آموزش علوم پزشکی در برگزاری برنامه‌های ستاد بزرگداشت دهه فجر دانشگاه

14 بهمن 1397

همکاری مرکز مطالعات و توسعه آموزش علوم پزشکی در برنامه های ستاد بزرگداشت دهه فجر دانشگاه

دکتر حسین دارابی در نشست هماهنگی برنامه‌های دهه فجر دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با بیان اینکه بی‌تردید دهه فجر از مصادیق بارز ایام‌الله است افزود: علی‌رغم توطئه‌های مختلف دشمنان اسلام، ملت ایران توانست به استقلال، که یکی از اهداف انقلاب اسلامی است دست یابد.
وی تصریح کرد: اهمیت برپایی جشن پیروزی انقلاب به لحاظ ویژگی اسلامی بودن این انقلاب بوده که آن را از سایر انقلاب‌ها در جهان متمایز کرده است.
دبیر ستاد بزرگداشت دهه فجر دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نیز گفت: انقلاب اسلامی مقدمه قیام ولیعصر (عج) و گامی به سوی تحقق وعده الهی است.
هدی دشتی افزود: امسال اهمیت گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به دو دلیل تقارن آن با ایام فاطمیه و لزوم احترام به آن بانوی بزرگوار و دوم اهانت بی‌شرمانه دولت آمریکا مبنی بر به چشم ندیدن جشن چهل‌سالگی انقلاب توسط جامعه اسلامی ایران دارای اهمیت ویژه است.
وی با اشاره به حساسیت شفاف‌سازی انقلاب برای نسل جدید اظهار داشت: دهه فجر بهترین بستر برای شفاف‌سازی انقلاب برای نسل جدید است.
دبیر ستاد بزرگداشت دهه فجر دانشگاه علوم پزشکی بوشهر خاطرنشان کرد: در این میان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نیز برای ترسیم ثمرات و برکات این انقلاب شکوهمند نیازمند نگاه‌ها و جهت‌گیری‌های نو و تازه است و امسال نیز ستاد بزرگداشت دهه فجر دانشگاه چون سال‌های گذشته برنامه‌های بسیار پربار و متنوع خواهد داشت.
و ی بابیان اینکه بیش از ۲۲ برنامه در دهه فجر در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برگزار می‌شود گفت: افتتاح و آغاز عملیات اجرایی ۴۴ پروژه بهداشتی با اعتبار ۳۳۰میلیارد ریال در سراسر استان، راه‌اندازی ایستگاه‌های سلامت باهدف ارائه خدمات بهداشتی درمانی ویژه مناطق کم‌تر برخوردار توسط معاونت بهداشتی شبکه‌های بهداشت و درمان شهرستان‌ها، حضور تیم آموزشی با عنوان سفیران سلامت در مساجد سطح شهر و دانشگاه‌های استان ازجمله برنامه دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در دهه مبارک فجر امسال است.
هدی دشتی تصریح کرد: برگزاری همایش هم‌اندیشی دانشگاهیان با موضوع سیر تحول دانشگاه‌ها در چهل سال انقلاب با حضور اساتید شاخص دانشگاهی، دیدار با خانواده‌های شهدا با عنوان شب خاطره، تریبون انقلاب، جشنواره‌های ورزشی، مسابقات و برپایی نمایشگاه دستاوردهای حوزه درمان و سلامت از برنامه دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در دهه مبارک فجر امسال است.

یونس سلیمی کوچی کارشناس مرکز مطالعات و توسعه آموزش پزشکی ضمن شرکت در این جلسه و تبریک چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران بر استفاده از توانمندی نخبگان و استعدادهای درخشان دانشگاه و کانون دانشجویی سفیران سلامت تاکید کرد. برگزاری ایستگاه سلامت در مسیر راهپیمایی 22 بهمن و برگزاری مانور امداد و کمک‌های اولیه، اعزام تیم‌های آموزشی سفیران سلامت به مساجد و دیگر مراکز عالی آموزشی و برپایی غرفه مشاوره سلامت به مناسبت بزرگداشت سالروز ورود امام خمینی (ره) به کشور در مصلی بوشهر با همکاری بسیج جامعه پزشکی از برنامه های مرکز مطالعات و توسعه آموزش علوم پزشکی در این ایام می‌باشد.


کلمات کلیدی:
همکاری     مطالعات     دهه.فجر    

تاریخ بروز رسانی:   14 بهمن 1397

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر | ارسال به دیگرانارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >