اطلاعیه 25-ظرفیت پذیرش مرحله تکمیل ظرفیت و انتخاب رشته محل کارشناسی ارشد رشته هاي گروه پزشکي سال تحصیلي 99-98

تاریخ نامه: 13 مهر 1398
شماره نامه:
 
اطلاعیه  |   

اطلاعیه مرکز سنجش آموزش پزشکی در خصوص ظرفیت پذیرش مرحله تکمیل ظرفیت و انتخاب رشته محل کارشناسی ارشد رشته هاي گروه پزشکي سال تحصیلي 99-98

با سپاس به درگاه خداوند متعال و با سلام و درود به پیشگاه حضرت بقیه ا (عج) بدينوسیله به اطلاع می‌رساند داوطلبان می‌توانند نسبت به انتخاب رشته محل های مربوط به مرحله تکمیل ظرفیت، براساس جدول ظرفیت که از روز شنبه موخ 98/7/13 از ساعت ١٤ به بعد در سامانه قرار می‌گیرد، از ساعت ١۴ روز یکشنبه تاریخ 98/7/14 لغایت ساعت ١۶ روز سه شنبه تاریخ 98/7/16 با وارد نمودن کد رهگیری خود اقدام نمایند. داوطلبان دقت کنند:

1- کلیه افراد اعم از قبولی یا مردودی که در مرحله نخست مجاز به انتخاب رشته محل بوده اند، مجاز به شرکت در مرحله تکمیل ظرفیت می‌باشند.

تذکر: با توجه به اینکه رشته محل جدید اضافه نشده است، لذا استعداد درخشان بدون آزمون مجاز به انتخاب رشته محل مخصوص استعداد درخشان نیستند. و استعداد درخشان با آزمون نیز با رعایت کلیه ضوابط مجاز به انتخاب محل هستند.

٢- افرادی که در مرحله نخست قبول شده و مجدداً در مرحله تکمیل ظرفیت شرکت کرده و در هر یک از دوره‌های عادی یا شهریه پرداز پذیرفته شوند، پذیرش مرحله نخست آنها لغو شده و قابل بازگشت نمی باشد.

و دانشگاه‌های محل پذیرش اولیه موظفند در صورتیکه پذیرفته شدگان قبلی در طی مراحل تکمیل ظرفیت در دانشگاه دیگری پذیرش شوند تسهیلات آموزشی لازم برای انتقال به محل پذیرش جدید را فراهم آورند و با جابجایی ایشان مخالفت ننمایند.

3- مطابق ضوابط مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام صفحه ٤ بند 1-5 - افرادی که در آزمون سال دوره‌های رایگان پذیرفته شده و ثبت نام ننمایند یا انصراف دهند مجاز به شرکت در آزمون سال ٩٩ نمی باشند، بنابراین افرادی که در مرحله تکمیل ظرفیت در دوره‌های عادی (رایگان) پذیرفته می شوند، در صورت عدم ثبت نام یا عدم مراجعه به دانشگاه یا انصراف از تحصیل مشمول محرومیت یکساله خواهند شد.

4- همانگونه که قبلاً نیز اعلام شده بر اساس آئین نامه آموزشي دوره هاي کارشناسي ارشد ناپیوسته مصوب شوراي عالي برنامه‌ريزي علوم پزشکي هر گونه انتقال، تغییر رشته و يا جابجايي محل تحصیل در دوره کارشناسي ارشد ناپیوسته ممنوع مي باشد. بنابراين با توجه به اينکه محل پذيرش را خود فرد و با آگاهي کامل تعیین نموده، لذا هیچگونه تغییر در محل پذيرش پس از اعلام نتایج انجام نخواهد گرفت.

٥- زمان شروع به تحصیل پذیرفته شدگان مرحله تکمیل ظرفیت، توسط دانشگاه پذیرنده تعیین و اعلام خواهد شد.

۶- نتایج مرحله تکمیل ظرفیت هیجدهم آبان ماه از طریق همین سایت اعلام خواهد شد.

 

منبع خبری: مرکز سنجش آموزش پزشکی

 


دریافت فایل پیوست نامه
کلمات کلیدی:
تکمیل     ظرفیت     ارشد     پزشکی    

تاریخ بروز رسانی:   13 مهر 1398

تعداد بازدید:   ۱
     
 

موارد مرتبط


ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >