اطلاعیه 16- تمدید مهلت ثبت نام متقاضیان واجد شرایط استعداد درخشان آزمون کارشناسی ارشد سال تحصیلی 99-98

تاریخ نامه: 9 امرداد 1398
شماره نامه:
 
استعداد درخشان  |   

اطلاعیه مهم: قابل توجه دانشجویان متقاضی استفاده از سهمیه استعدادهای درخشان در آزمون کارشناسی ارشد سال تحصیلی 99-98

1- با توجه به اعطای فرصت مکرر برای داوطلبان جهت ثبت نام و با عنایت به درخواست برخی از دانشگاه­ها، سامانه ورود اطلاعات توسط دانشگاه از ساعت 16 روز چهارشنبه 98/5/9 لغایت ساعت 9 صبح روز شنبه 98/5/12 غیر فعال خواهد شد. در این زمان داوطلبان متقاضی استعداد درخشان که موفق به ثبت‌نام نشده‌اند مجددآً مجاز به ورود اطلاعات خود و ثبت نام می‌باشند.

2- معرفی و تائید دانشگاه جهت استفاده از سهمیه استعداد درخشان، به منزله استفاده داوطلب از این سهمیه می‌باشد. لذا با توجه به معرفی دانشگاه در صورت عدم انتخاب رشته محل توسط داوطلب در فرصت مقرر، به منزله استفاده از نوبت یکبار این سهمیه بوده  و برای سال بعد مجاز به استفاده نخواهد بود.

3- در صورت انصراف داوطلب و اعلام دانشگاه در سامانه مبنی بر انصراف داوطلب از فرصت استفاده از این سهمیه، داوطلب در صورت داشتن شرایط و زمان لازم، مجاز به استفاده از این سهمیه برای سال بعد خواهد بود.

4- داوطلبانی که دانشگاه خود را اشتباه انتخاب نموده و در لیست دانشگاه محل تحصیل قابل رویت نیستند، می‌بایست در زمان یاد شده نسبت به ویرایش محل تحصیل خود اقدام کنند تا در لیست دانشگاه خود قابل رویت و تائید باشند.


دریافت فایل پیوست نامه
کلمات کلیدی:
تمدید     ثبت.نام     استعداد     ارشد    

تاریخ بروز رسانی:   9 امرداد 1398

تعداد بازدید:   ۶
     
 

موارد مرتبط


ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >